Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
13Y | Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58 |
5: | 3047 |
6: | 174257 |
7: | 122747 |
8: | 0747 |
9: | 27 |
10: | 27 |
11: | 27 |
12: | 27 |
13: | 1747Y |
14: | 1747 |
15: | 173757Y |
16: | 173757 |
17: | 1737 |
18: | 07 |
19: | 1252 |
20: | 32 |
21: | 12 |
22: | 12 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58 |
5: | 3047 |
6: | 1742 |
7: | 022242 |
8: | 0747 |
9: | 27 |
10: | 27 |
11: | 27 |
12: | 27 |
13: | 1747 |
14: | 1747 |
15: | 1747 |
16: | 1747 |
17: | 1747 |
18: | 17 |
19: | 1252 |
20: | 32 |
21: | 12 |
22: | 12 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56Y |
5: | |
6: | 1232 |
7: | 1252 |
8: | 32 |
9: | 32 |
10: | 32 |
11: | 32 |
12: | 32 |
13: | 32 |
14: | 1232 |
15: | 32 |
16: | 32 |
17: | 32 |
18: | 32 |
19: | 12 |
20: | 32 |
21: | |
22: | 12 |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56Y |
5: | |
6: | 12 |
7: | 12 |
8: | 32 |
9: | 32 |
10: | 32 |
11: | 32 |
12: | 32 |
13: | 32 |
14: | 32 |
15: | 32 |
16: | 32 |
17: | 32 |
18: | 32 |
19: | 12 |
20: | 32 |
21: | |
22: | 12 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima