Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
13Y | Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 104259 |
6: | 3156 |
7: | 142944 |
8: | 0421 |
9: | 0141 |
10: | 41 |
11: | 41 |
12: | 41 |
13: | 31 |
14: | 15Y34 |
15: | 043454 |
16: | 25Y3454 |
17: | 143151 |
18: | 21 |
19: | 24 |
20: | 0444 |
21: | 24 |
22: | 24 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 104259 |
6: | 3156 |
7: | 193959 |
8: | 21 |
9: | 0141 |
10: | 41 |
11: | 41 |
12: | 41 |
13: | 31 |
14: | 0131 |
15: | 0131 |
16: | 0131 |
17: | 0131 |
18: | 0131 |
19: | 24 |
20: | 0444 |
21: | 24 |
22: | 24 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 19Y |
6: | 2444 |
7: | 24 |
8: | 0444 |
9: | 44 |
10: | 44 |
11: | 44 |
12: | 44 |
13: | 44 |
14: | 2444 |
15: | 44 |
16: | 44 |
17: | 44 |
18: | 44 |
19: | 24 |
20: | 44 |
21: | |
22: | 24 |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 19Y |
6: | 24 |
7: | 24 |
8: | 44 |
9: | 44 |
10: | 44 |
11: | 44 |
12: | 44 |
13: | 44 |
14: | 44 |
15: | 44 |
16: | 44 |
17: | 44 |
18: | 44 |
19: | 24 |
20: | 44 |
21: | |
22: | 24 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima