Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:03 | Oros, Takarék köz |
7:04 | Oros, ABC |
7:05 | Orosi Iskola |
7:07 | Orosi elágazás |
7:08 | Élet utca |
7:09 | Szarkaláb utca |
7:11 | Naspolya utca |
7:12 | Tujafa utca |
7:14 | Gomba utca |
7:16 | Törzs utca |
7:17 | Örökösföld |
7:19 | Bevásárlóközpontok |
7:21 | TESCO áruház |
7:24 | Jósavárosi templom |
7:25 | Jósaváros |
7:27 | Jósaváros |
7:28 | Jósavárosi templom |
7:29 | Jósavárosi piac |
7:30 | Volánbusz Zrt. |
7:32 | Pazonyi tér |
7:33 | Nyár utca |
7:35 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:37 | Bujtos utca |
7:38 | Megyei Bíróság |
7:40 | Országzászló tér |
7:41 | Szabolcs utca |
7:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:44 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima