Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Kodály Zoltán Általános Iskola | |
7 | Jósaváros ► Vasútállomás |
18 | Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
44 | Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Ünnepnapokon nem közlekedik. / No service on public holidays. |
|
Vasárnap, kivéve ünnepnapokon. / On Sundays except on public holidays. |
|
* | A jelölt járatok 44-es jelzéssel Oros, Takarék köz megállótól indulnak. / These services runs as 44 from Oros. |
A | A járatok 7-es jelzéssel Jósaváros megállótól közlekednek. / These services run as 7 and depart from "Jósaváros" stop. |
B | A jelölt járatok 18-as jelzéssel Örökösföld megállótól közlekednek. / These services run as 18 and depart from Örökösföld. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08A28*46A |
7: | 19*29A49* |
8: | 01A15*35A55* |
9: | 25A55* |
10: | 25A55* |
11: | 25A55* |
12: | 25A55* |
13: | 25A50A |
14: | 05*15A35*45A |
15: | 05*15A35*47A |
16: | 05*20A35*50A |
17: | 06*26*46A |
18: | 06*48* |
19: | 28* |
20: | 08B42B |
21: | 23B |
22: | 23B |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08A28* |
7: | 15*30A45* |
8: | 00A15*35A55* |
9: | 25A55* |
10: | 25A55* |
11: | 25A55* |
12: | 25A55* |
13: | 25A57* |
14: | 27A57* |
15: | 27A47A |
16: | 07*27A47A |
17: | 07*27A47A |
18: | 06*48* |
19: | 28* |
20: | 08B42B |
21: | 23B |
22: | 23B |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 30B50* |
7: | 30A42B50* |
8: | 30A42B50* |
9: | 30A42B50* |
10: | 30A42B50* |
11: | 30A42B50* |
12: | 30A42B50* |
13: | 30A42B50* |
14: | 42B |
15: | 42B |
16: | 42B |
17: | 42B |
18: | 42B |
19: | 42B |
20: | 23B42B |
21: | |
22: | 23B |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08A28* |
7: | 15*35*55A |
8: | 15*35A55* |
9: | 25A55* |
10: | 25A55* |
11: | 25A55* |
12: | 25A55* |
13: | 25A57* |
14: | 27A57* |
15: | 27A57* |
16: | 27A57* |
17: | 25A |
18: | 06*48* |
19: | 28* |
20: | 08B40B |
21: | 23B |
22: | 23B |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima