Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
44 | Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
* | A jelölt járatok 44-es jelzéssel Oros, Takarék köz megállótól indulnak. / These services runs as 44 from Oros. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 59* |
6: | 39* |
7: | 09*44* |
8: | 24* |
9: | 24* |
10: | 24* |
11: | 24* |
12: | 24* |
13: | 34* |
14: | 04*34* |
15: | 04*34* |
16: | 04*35*55* |
17: | 35* |
18: | 19*59* |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 59* |
6: | 44* |
7: | 14*44* |
8: | 24* |
9: | 24* |
10: | 24* |
11: | 24* |
12: | 24* |
13: | 26* |
14: | 26* |
15: | 36* |
16: | 36* |
17: | 35* |
18: | 19*59* |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 21* |
7: | 21* |
8: | 21* |
9: | 21* |
10: | 21* |
11: | 21* |
12: | 21* |
13: | 21* |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 59* |
6: | 44* |
7: | 04*44* |
8: | 24* |
9: | 24* |
10: | 24* |
11: | 24* |
12: | 24* |
13: | 26* |
14: | 26* |
15: | 26* |
16: | 26* |
17: | 35* |
18: | 19*59* |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima