Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Csatorna utca | |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 44 |
5: | 05Y39 |
6: | 0526J4055Y |
7: | 072040 |
8: | 10Y33 |
9: | 03Y33 |
10: | 03Y33 |
11: | 03Y33 |
12: | 03Y33 |
13: | 03Y33 |
14: | 00Y20J3045J |
15: | 00Y2040J |
16: | 00Y20J40J |
17: | 00Y25J50Y |
18: | 20J |
19: | 20J |
20: | 10 |
21: | 10 |
22: | 20J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 44 |
5: | 05Y39 |
6: | 0526J40 |
7: | 00Y2040 |
8: | 10Y33 |
9: | 03Y33 |
10: | 03Y33 |
11: | 03Y33 |
12: | 03Y33 |
13: | 03Y45Y |
14: | 20J45J |
15: | 00Y30J |
16: | 00Y30J |
17: | 00Y40Y |
18: | 20J |
19: | 20J |
20: | 10 |
21: | 10 |
22: | 20J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 05Y39 |
6: | 20J |
7: | 10 |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10 |
14: | 20J |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10Y |
18: | 20J |
19: | 10 |
20: | 10 |
21: | 10 |
22: | 20J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 44 |
5: | 05Y39 |
6: | 0526J40 |
7: | 1040 |
8: | 10Y33 |
9: | 03Y33 |
10: | 03Y33 |
11: | 03Y33 |
12: | 03Y33 |
13: | 03Y45Y |
14: | 20J45J |
15: | 00Y30J |
16: | 00Y30J |
17: | 00Y40Y |
18: | 20J |
19: | 20J |
20: | 10 |
21: | 10 |
22: | 20J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima