Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1134Y |
6: | 063758J |
7: | 1236Y48 |
8: | 012142Y |
9: | 0535Y |
10: | 0535Y |
11: | 0535Y |
12: | 0535Y |
13: | 0535Y |
14: | 0532Y52J |
15: | 0217J32Y52 |
16: | 12J32Y52J |
17: | 12J32Y57J |
18: | 22Y49J |
19: | 49J |
20: | 49 |
21: | 54 |
22: | 54J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1134Y |
6: | 063758J |
7: | 1232Y52 |
8: | 1242Y |
9: | 0535Y |
10: | 0535Y |
11: | 0535Y |
12: | 0535Y |
13: | 0535Y |
14: | 17Y52J |
15: | 17J32Y |
16: | 02J32Y |
17: | 02J32Y |
18: | 12Y49J |
19: | 49J |
20: | 49 |
21: | 54 |
22: | 54J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 34Y |
6: | 0649J |
7: | 49 |
8: | 49 |
9: | 49 |
10: | 49 |
11: | 49 |
12: | 49 |
13: | 49 |
14: | 49J |
15: | 49 |
16: | 49 |
17: | 49Y |
18: | 49J |
19: | 49 |
20: | 49 |
21: | 54 |
22: | 54J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1134Y |
6: | 063758J |
7: | 1242 |
8: | 1242Y |
9: | 0535Y |
10: | 0535Y |
11: | 0535Y |
12: | 0535Y |
13: | 0535Y |
14: | 17Y52J |
15: | 17J32Y |
16: | 02J32Y |
17: | 02J32Y |
18: | 12Y49J |
19: | 49J |
20: | 49 |
21: | 54 |
22: | 54J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima