Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:05 | Örökösföld |
14:06 | Szalag utca |
14:07 | Örökösföldi Piac |
14:08 | Család utca |
14:09 | EÜ. Szakközépiskola |
14:10 | Rendelőintézet |
14:12 | Inczédy sor |
14:13 | Kert utca 8. |
14:14 | Kert utca 32. |
14:15 | Váci Mihály utca 9. |
14:17 | Móricz Zsigmond utca |
14:18 | Almatároló |
14:19 | MÁV-bérház |
14:20 | Huszár sor |
14:35 | Vasútállomás |
14:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:37 | Szabolcs utca |
14:38 | Bessenyei tér |
14:40 | Egyház utca |
14:42 | Vasvári Pál utca |
14:43 | Őz utca |
14:45 | Hímes utca |
14:46 | Egyetem C épület |
14:47 | Agrár Kutatóintézet |
14:48 | Csatorna utca |
14:49 | Csongor utca |
14:50 | Szamos utca |
14:51 | Kincs utca |
14:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
14:53 | Szegély utca |
14:54 | Nyírszőlősi elágazás |
14:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
14:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
14:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
14:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima