Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Rendelőintézet | |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 43 |
5: | 10J43 |
6: | 18J4258J |
7: | 29 |
8: | 29 |
9: | 29 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 2941 |
14: | 1838 |
15: | 1838 |
16: | 19 |
17: | 08J |
18: | |
19: | 15 |
20: | 15 |
21: | 15J |
22: | 25 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 43 |
5: | 10J43 |
6: | 18J42 |
7: | 06J29 |
8: | 29 |
9: | 29 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 29 |
14: | 29 |
15: | 29 |
16: | 29 |
17: | 08J |
18: | |
19: | 15 |
20: | 15 |
21: | 15J |
22: | 25 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 43 |
5: | 10J |
6: | |
7: | 10 |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10J |
14: | 10 |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10J |
18: | |
19: | 10 |
20: | 10 |
21: | 15J |
22: | 25 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 43 |
5: | 10J43 |
6: | 08J42 |
7: | 06J29 |
8: | 29 |
9: | 2929 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 29 |
14: | 29 |
15: | 29 |
16: | 29 |
17: | 08J |
18: | |
19: | 15 |
20: | 15 |
21: | 15J |
22: | 25 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima