Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Nyírszőlős, kollégium utca | |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
10Y | Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1148J |
6: | 022238J47 |
7: | 03J2150J |
8: | 1538Y |
9: | 0838Y |
10: | 0838Y |
11: | 0838Y |
12: | 0838Y |
13: | 0827Y47J |
14: | 082038Y57 |
15: | 1738Y57 |
16: | 1738Y58 |
17: | 22Y53J |
18: | 22Y56Y |
19: | 56 |
20: | 56 |
21: | 53J |
22: | |
23: | 01 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1148J |
6: | 022238J |
7: | 03J2151J |
8: | 1538Y |
9: | 0838Y |
10: | 0838Y |
11: | 0838Y |
12: | 0838Y |
13: | 0847J |
14: | 0838Y |
15: | 0838Y |
16: | 0838Y |
17: | 0853J |
18: | 22Y56Y |
19: | 56 |
20: | 56 |
21: | 53J |
22: | |
23: | 01 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1148J |
6: | 56Y |
7: | 56 |
8: | 56 |
9: | 56 |
10: | 56 |
11: | 56 |
12: | 56 |
13: | 52J |
14: | 56 |
15: | 56 |
16: | 56 |
17: | 52J |
18: | 56Y |
19: | 56 |
20: | 56 |
21: | 53J |
22: | |
23: | 01 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1148J |
6: | 022253J |
7: | 2151J |
8: | 1538Y |
9: | 0838Y |
10: | 080838Y |
11: | 0838Y |
12: | 0838Y |
13: | 0847J |
14: | 0838Y |
15: | 0838Y |
16: | 0838Y |
17: | 0853J |
18: | 22Y56Y |
19: | 56 |
20: | 56 |
21: | 53J |
22: | |
23: | 01 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima