Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:23 | Örökösföld |
11:24 | Szalag utca |
11:25 | Örökösföldi Piac |
11:26 | Család utca |
11:27 | EÜ. Szakközépiskola |
11:29 | Rendelőintézet |
11:31 | Inczédy sor |
11:32 | Kert utca 8. |
11:33 | Kert utca 32. |
11:34 | Váci Mihály utca 9. |
11:36 | Móricz Zsigmond utca |
11:38 | Almatároló |
11:39 | MÁV-bérház |
11:40 | Huszár sor |
11:42 | Vasútállomás |
11:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:45 | Szabolcs utca |
11:46 | Bessenyei tér |
11:48 | Egyház utca |
11:50 | Vasvári Pál utca |
11:51 | Őz utca |
11:53 | Hímes utca |
11:54 | Egyetem C épület |
11:55 | Agrár Kutatóintézet |
11:57 | Csatorna utca |
11:59 | Csongor utca |
12:00 | Szamos utca |
12:01 | Kincs utca |
12:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
12:04 | Szegély utca |
12:06 | Nyírszőlősi elágazás |
12:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
12:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
12:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
12:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima