Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
5 | Örökösföld ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
5A | Örökösföld ► Jósaváros |
55 | Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Ünnepnapokon nem közlekedik. / No service on public holidays. |
|
* | A jelölt járatok 55-ös jelzéssel Sóstógyógyfürdő megállóig közlekednek. / These services run as 55 and terminate at Sóstógyógyfürdő. |
A | A jelölt járatok 5A jelzéssel Jósaváros megállóig közlekednek. / These services run as 5A and terminate at Jósaváros. |
L | A járat 5A jelzéssel közlekedik, a Jósavárosi piactól a 94L útvonalán halad tovább. / This service runs on line 5A and from Jósavárosi piac, it continues on line 94L. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58L |
5: | 1850* |
6: | 1330*50 |
7: | 0521*3858 |
8: | 23*53 |
9: | 23*53 |
10: | 23*53 |
11: | 23*53 |
12: | 23*53 |
13: | 17*3757 |
14: | 17*3757 |
15: | 17*3757 |
16: | 17*3757 |
17: | 17*48 |
18: | 18*48A |
19: | 18*58A |
20: | 23A53A |
21: | 38A |
22: | 03A43A |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58L |
5: | 1850* |
6: | 1330*50 |
7: | 10*3050 |
8: | 23*53 |
9: | 23*53 |
10: | 23*53 |
11: | 23*53 |
12: | 23*53 |
13: | 13*3353 |
14: | 13*3353 |
15: | 13*3353 |
16: | 13*3355 |
17: | 15*48 |
18: | 18*48A |
19: | 18*58A |
20: | 23A53A |
21: | 38A |
22: | 03A43A |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 58L |
5: | 1850* |
6: | 2858A |
7: | 18*58A |
8: | 18*58A |
9: | 18*58A |
10: | 18*58A |
11: | 18*58A |
12: | 18*58A |
13: | 18*58A |
14: | 18*58A |
15: | 18*58A |
16: | 18*58A |
17: | 18*58A |
18: | 18*58A |
19: | 18*58A |
20: | 23A53A |
21: | 38A |
22: | 03A43A |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima