Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Örökösföldi Piac | |
5 | Örökösföld ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
5A | Örökösföld ► Jósaváros |
55 | Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Ünnepnapokon nem közlekedik. / No service on public holidays. |
|
* | A jelölt járatok 55-ös jelzéssel Sóstógyógyfürdő megállóig közlekednek. / These services run as 55 and terminate at Sóstógyógyfürdő. |
A | A jelölt járatok 5A jelzéssel Jósaváros megállóig közlekednek. / These services run as 5A and terminate at Jósaváros. |
L | A járat 5A jelzéssel közlekedik, a Jósavárosi piactól a 94L útvonalán halad tovább. / This service runs on line 5A and from Jósavárosi piac, it continues on line 94L. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 57L |
5: | 1749* |
6: | 1229*49 |
7: | 0420*3757 |
8: | 22*52 |
9: | 22*52 |
10: | 22*52 |
11: | 22*52 |
12: | 22*52 |
13: | 16*3656 |
14: | 16*3656 |
15: | 16*3656 |
16: | 16*3656 |
17: | 16*47 |
18: | 17*47A |
19: | 17*57A |
20: | 22A52A |
21: | 37A |
22: | 02A42A |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 57L |
5: | 1749* |
6: | 1229*49 |
7: | 09*2949 |
8: | 22*52 |
9: | 22*52 |
10: | 22*52 |
11: | 22*52 |
12: | 22*52 |
13: | 12*3252 |
14: | 12*3252 |
15: | 12*3252 |
16: | 12*3254 |
17: | 14*47 |
18: | 17*47A |
19: | 17*57A |
20: | 22A52A |
21: | 37A |
22: | 02A42A |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 57L |
5: | 1749* |
6: | 2757A |
7: | 17*57A |
8: | 17*57A |
9: | 17*57A |
10: | 17*57A |
11: | 17*57A |
12: | 17*57A |
13: | 17*57A |
14: | 17*57A |
15: | 17*57A |
16: | 17*57A |
17: | 17*57A |
18: | 17*57A |
19: | 17*57A |
20: | 22A52A |
21: | 37A |
22: | 02A42A |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima