Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Kemecsei út (Vénusz utca) | |
14 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
15 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Országzászló tér ► Vasútállomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 14-es busz közlekedik. / At non-marked departure times, bus runs on line 14. |
|
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
m | 14-es járat, a Mező utcáig közlekedik. / Bus 14, terminates at Mező utca. |
s | 15-ös jelzéssel, az Kodály Zoltán Általános Iskola és a Országzászló tér érintésével közlekedik. / Runs on line 15 via "Kodály Zoltán Általános Iskola" and "Országzászló tér" stops. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 34 |
5: | 24 |
6: | 04 40s |
7: | 06 19s41 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 21 |
14: | 06s21 36s55 |
15: | 06s25 36s |
16: | 04 34 |
17: | 04 34 |
18: | 21 |
19: | 21 |
20: | 21 |
21: | 17 |
22: | 17 |
23: | 17m |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 34 |
5: | 24 |
6: | 06 46 |
7: | 26 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 21 |
14: | 11 |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10 |
18: | 06 21 |
19: | 21 |
20: | 21 |
21: | 17 |
22: | 17 |
23: | 17m |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 21 |
7: | 21 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 21 |
14: | 21 |
15: | 21 |
16: | 21 |
17: | 21 |
18: | 21 |
19: | 21 |
20: | 21 |
21: | 17 |
22: | 17 |
23: | 17m |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 34 |
5: | 24 |
6: | 06 46 |
7: | 26 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 21 |
14: | 21 |
15: | 21 |
16: | 21 |
17: | 21 |
18: | 21 |
19: | 21 |
20: | 21 |
21: | 17 |
22: | 17 |
23: | 17m |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima