Menetrendek
44 |
Naspolya utca Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:20 | Oros, Takarék köz |
10:21 | Oros, ABC |
10:22 | Orosi Iskola |
10:24 | Orosi elágazás |
10:25 | Élet utca |
10:26 | Szarkaláb utca |
10:28 | Naspolya utca |
10:29 | Tujafa utca |
10:31 | Gomba utca |
10:33 | Törzs utca |
10:34 | Örökösföld |
10:36 | Bevásárlóközpontok |
10:38 | TESCO áruház |
10:41 | Jósavárosi templom |
10:42 | Jósaváros |
10:44 | Jósaváros |
10:45 | Jósavárosi templom |
10:46 | Jósavárosi piac |
10:47 | Volánbusz Zrt. |
10:48 | Pazonyi tér |
10:49 | Nyár utca |
10:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:51 | Bujtos utca |
10:52 | Megyei Bíróság |
10:53 | Országzászló tér |
10:54 | Szabolcs utca |
10:55 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
10:57 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima