Menetrendek
44 |
Naspolya utca Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:35 | Oros, Takarék köz |
16:36 | Oros, ABC |
16:37 | Orosi Iskola |
16:39 | Orosi elágazás |
16:40 | Élet utca |
16:41 | Szarkaláb utca |
16:43 | Naspolya utca |
16:44 | Tujafa utca |
16:46 | Gomba utca |
16:48 | Törzs utca |
16:49 | Örökösföld |
16:51 | Bevásárlóközpontok |
16:53 | TESCO áruház |
16:56 | Jósavárosi templom |
16:57 | Jósaváros |
16:59 | Jósaváros |
17:00 | Jósavárosi templom |
17:01 | Jósavárosi piac |
17:02 | Volánbusz Zrt. |
17:04 | Pazonyi tér |
17:05 | Nyár utca |
17:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:09 | Bujtos utca |
17:10 | Megyei Bíróság |
17:12 | Országzászló tér |
17:13 | Szabolcs utca |
17:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:16 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima