Menetrendek
44 |
Naspolya utca Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:03 | Oros, Takarék köz |
14:04 | Oros, ABC |
14:05 | Orosi Iskola |
14:07 | Orosi elágazás |
14:08 | Élet utca |
14:09 | Szarkaláb utca |
14:11 | Naspolya utca |
14:12 | Tujafa utca |
14:14 | Gomba utca |
14:16 | Törzs utca |
14:17 | Örökösföld |
14:19 | Bevásárlóközpontok |
14:21 | TESCO áruház |
14:24 | Jósavárosi templom |
14:25 | Jósaváros |
14:27 | Jósaváros |
14:28 | Jósavárosi templom |
14:29 | Jósavárosi piac |
14:30 | Volánbusz Zrt. |
14:32 | Pazonyi tér |
14:33 | Nyár utca |
14:35 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:37 | Bujtos utca |
14:38 | Megyei Bíróság |
14:40 | Országzászló tér |
14:41 | Szabolcs utca |
14:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:44 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima