Menetrendek
44 |
Jósavárosi templom Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:54 | Oros, Takarék köz |
16:55 | Oros, ABC |
16:56 | Orosi Iskola |
16:58 | Orosi elágazás |
16:59 | Élet utca |
17:00 | Szarkaláb utca |
17:02 | Naspolya utca |
17:03 | Tujafa utca |
17:05 | Gomba utca |
17:07 | Törzs utca |
17:08 | Örökösföld |
17:10 | Bevásárlóközpontok |
17:12 | TESCO áruház |
17:15 | Jósavárosi templom |
17:16 | Jósaváros |
17:18 | Jósaváros |
17:19 | Jósavárosi templom |
17:20 | Jósavárosi piac |
17:21 | Volánbusz Zrt. |
17:23 | Pazonyi tér |
17:24 | Nyár utca |
17:26 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:28 | Bujtos utca |
17:29 | Megyei Bíróság |
17:31 | Országzászló tér |
17:32 | Szabolcs utca |
17:33 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:35 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima