Menetrendek
44 |
Jósavárosi templom Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:23 | Oros, Takarék köz |
11:24 | Oros, ABC |
11:25 | Orosi Iskola |
11:27 | Orosi elágazás |
11:28 | Élet utca |
11:29 | Szarkaláb utca |
11:31 | Naspolya utca |
11:32 | Tujafa utca |
11:34 | Gomba utca |
11:36 | Törzs utca |
11:37 | Örökösföld |
11:39 | Bevásárlóközpontok |
11:41 | TESCO áruház |
11:44 | Jósavárosi templom |
11:45 | Jósaváros |
11:47 | Jósaváros |
11:48 | Jósavárosi templom |
11:49 | Jósavárosi piac |
11:50 | Volánbusz Zrt. |
11:52 | Pazonyi tér |
11:53 | Nyár utca |
11:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:57 | Bujtos utca |
11:58 | Megyei Bíróság |
12:00 | Országzászló tér |
12:01 | Szabolcs utca |
12:02 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
12:04 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima