Menetrendek
10Y |
10Y |
Szalag utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:57 | Nyírszőlős |
7:59 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:00 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
8:01 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:02 | Nyírszőlősi elágazás |
8:04 | Szegély utca |
8:05 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:06 | Kincs utca |
8:07 | Szamos utca |
8:08 | Csongor utca |
8:10 | Csatorna utca |
8:12 | Agrár Kutatóintézet |
8:13 | Egyetem C épület |
8:14 | Hímes utca |
8:15 | Őz utca |
8:16 | Vasvári Pál utca |
8:17 | Kelet Áruház |
8:19 | Országzászló tér |
8:20 | Szabolcs utca |
8:21 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:23 | Autóbusz-állomás |
8:25 | Vasútállomás |
8:26 | Huszár sor |
8:27 | MÁV-bérház |
8:28 | Almatároló |
8:30 | Móricz Zsigmond utca |
8:32 | Váci Mihály utca 9. |
8:33 | Kert utca 32. |
8:34 | Kert utca 8. |
8:36 | Kórház |
8:37 | Nagyvárad utca |
8:39 | EÜ. Szakközépiskola |
8:40 | Család utca, hőközpont |
8:41 | Örökösföldi Piac |
8:42 | Szalag utca |
8:44 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima