Menetrendek
10 |
EÜ. Szakközépiskola Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
21:00 | Nyírszőlős |
21:01 | Nyírszőlős, Sugár utca |
21:02 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
21:03 | Nyírszőlős, Izabella utca |
21:04 | Nyírszőlősi elágazás |
21:05 | Szegély utca |
21:06 | Westsik Vilmos utca 35. |
21:07 | Kincs utca |
21:08 | Szamos utca |
21:09 | Csongor utca |
21:10 | Csatorna utca |
21:11 | Agrár Kutatóintézet |
21:12 | Egyetem C épület |
21:13 | Hímes utca |
21:15 | Őz utca |
21:16 | Vasvári Pál utca |
21:18 | Kelet Áruház |
21:20 | Országzászló tér |
21:21 | Szabolcs utca |
21:22 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
21:23 | Autóbusz-állomás |
21:40 | Vasútállomás |
21:41 | Huszár sor |
21:42 | MÁV-bérház |
21:43 | Almatároló |
21:44 | Móricz Zsigmond utca |
21:46 | Váci Mihály utca 9. |
21:47 | Kert utca 32. |
21:48 | Kert utca 8. |
21:49 | Inczédy sor |
21:50 | Rendelőintézet |
21:51 | EÜ. Szakközépiskola |
21:52 | Család utca, hőközpont |
21:53 | Örökösföldi Piac |
21:54 | Szalag utca |
21:55 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima