Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0528Y |
6: | 002950J |
7: | 0426Y3851 |
8: | 1134Y57 |
9: | 27Y57 |
10: | 27Y57 |
11: | 27Y57 |
12: | 27Y57 |
13: | 27Y57 |
14: | 24Y44J54 |
15: | 09J24Y44 |
16: | 04J24Y44J |
17: | 04J24Y49J |
18: | 14Y43J |
19: | 43J |
20: | 43 |
21: | 48 |
22: | 48J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0528Y |
6: | 002950J |
7: | 0424Y44 |
8: | 0434Y57 |
9: | 27Y57 |
10: | 27Y57 |
11: | 27Y57 |
12: | 27Y57 |
13: | 27Y |
14: | 09Y44J |
15: | 09J24Y54J |
16: | 24Y54J |
17: | 24Y |
18: | 04Y43J |
19: | 43J |
20: | 43 |
21: | 48 |
22: | 48J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 28Y |
6: | 0043J |
7: | 43 |
8: | 43 |
9: | 43 |
10: | 43 |
11: | 43 |
12: | 43 |
13: | 43 |
14: | 43J |
15: | 43 |
16: | 43 |
17: | 43Y |
18: | 43J |
19: | 43 |
20: | 43 |
21: | 48 |
22: | 48J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0528Y |
6: | 002950J |
7: | 0434 |
8: | 0434Y57 |
9: | 27Y57 |
10: | 27Y57 |
11: | 27Y57 |
12: | 27Y57 |
13: | 27Y |
14: | 09Y44J |
15: | 09J24Y54J |
16: | 24Y54J |
17: | 24Y |
18: | 04Y43J |
19: | 43J |
20: | 43 |
21: | 48 |
22: | 48J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima