Menetrendek
10Y |
10Y |
Nyírszőlős, Kollégium utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:50 | Nyírszőlős |
10:52 | Nyírszőlős, Sugár utca |
10:53 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
10:54 | Nyírszőlős, Izabella utca |
10:55 | Nyírszőlősi elágazás |
10:57 | Szegély utca |
10:58 | Westsik Vilmos utca 35. |
10:59 | Kincs utca |
11:00 | Szamos utca |
11:01 | Csongor utca |
11:03 | Csatorna utca |
11:05 | Agrár Kutatóintézet |
11:06 | Egyetem C épület |
11:07 | Hímes utca |
11:08 | Őz utca |
11:09 | Vasvári Pál utca |
11:10 | Kelet Áruház |
11:12 | Országzászló tér |
11:13 | Szabolcs utca |
11:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:16 | Autóbusz-állomás |
11:18 | Vasútállomás |
11:19 | Huszár sor |
11:20 | MÁV-bérház |
11:21 | Almatároló |
11:23 | Móricz Zsigmond utca |
11:25 | Váci Mihály utca 9. |
11:26 | Kert utca 32. |
11:27 | Kert utca 8. |
11:29 | Kórház |
11:30 | Nagyvárad utca |
11:32 | EÜ. Szakközépiskola |
11:33 | Család utca, hőközpont |
11:34 | Örökösföldi Piac |
11:35 | Szalag utca |
11:37 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima