Menetrendek
10 |
Nyírszőlős, Kollégium utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:57 | Nyírszőlős |
6:59 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:00 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
7:01 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:02 | Nyírszőlősi elágazás |
7:04 | Szegély utca |
7:05 | Westsik Vilmos utca 35. |
7:06 | Kincs utca |
7:07 | Szamos utca |
7:08 | Csongor utca |
7:10 | Csatorna utca |
7:12 | Agrár Kutatóintézet |
7:13 | Egyetem C épület |
7:14 | Hímes utca |
7:15 | Őz utca |
7:16 | Vasvári Pál utca |
7:17 | Kelet Áruház |
7:19 | Országzászló tér |
7:20 | Szabolcs utca |
7:21 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:23 | Autóbusz-állomás |
7:25 | Vasútállomás |
7:26 | Huszár sor |
7:27 | MÁV-bérház |
7:28 | Almatároló |
7:30 | Móricz Zsigmond utca |
7:32 | Váci Mihály utca 9. |
7:33 | Kert utca 32. |
7:34 | Kert utca 8. |
7:35 | Inczédy sor |
7:37 | Rendelőintézet |
7:39 | EÜ. Szakközépiskola |
7:40 | Család utca, hőközpont |
7:41 | Örökösföldi Piac |
7:42 | Szalag utca |
7:44 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima