Menetrendek
10 |
Őz utca Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:27 | Nyírszőlős |
5:29 | Nyírszőlős, Sugár utca |
5:30 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
5:31 | Nyírszőlős, Izabella utca |
5:32 | Nyírszőlősi elágazás |
5:34 | Szegély utca |
5:35 | Westsik Vilmos utca 35. |
5:36 | Kincs utca |
5:37 | Szamos utca |
5:38 | Csongor utca |
5:39 | Csatorna utca |
5:40 | Agrár Kutatóintézet |
5:41 | Egyetem C épület |
5:42 | Hímes utca |
5:43 | Őz utca |
5:44 | Vasvári Pál utca |
5:45 | Kelet Áruház |
5:46 | Országzászló tér |
5:48 | Szabolcs utca |
5:50 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
5:51 | Autóbusz-állomás |
5:53 | Vasútállomás |
5:54 | Huszár sor |
5:55 | MÁV-bérház |
5:56 | Almatároló |
5:57 | Móricz Zsigmond utca |
5:58 | Váci Mihály utca 9. |
5:59 | Kert utca 32. |
6:00 | Kert utca 8. |
6:01 | Inczédy sor |
6:02 | Rendelőintézet |
6:03 | EÜ. Szakközépiskola |
6:04 | Család utca, hőközpont |
6:05 | Örökösföldi Piac |
6:06 | Szalag utca |
6:07 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima