Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
19 | Örökösföld ► Kórház ► Szélsőbokori út ► Huszár telep |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
h | 19-es jelzéssel, a Kórház érintésével a Huszár telepig közlekedik. / Runs on line 19 via Kórház to Huszár telep. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 42h |
6: | |
7: | |
8: | |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | |
16: | |
17: | |
18: | 42h |
19: | 42h |
20: | 42h |
21: | |
22: | 52h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 42h |
6: | |
7: | |
8: | |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | |
16: | |
17: | |
18: | 42h |
19: | 42h |
20: | 42h |
21: | |
22: | 52h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
13: | 42h |
14: | 42h |
15: | 42h |
16: | 42h |
17: | 42h |
18: | 42h |
19: | 42h |
20: | 42h |
21: | |
22: | 52h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 42h |
6: | 42h |
7: | 42h |
8: | 42h |
9: | 42h |
10: | 42h |
11: | 42h |
12: | 42h |
13: | 42h |
14: | 42h |
15: | 42h |
16: | 42h |
17: | 42h |
18: | 42h |
19: | 42h |
20: | 42h |
21: | |
22: | 52h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima