Menetrendek
10 |
Család utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:05 | Örökösföld |
19:06 | Szalag utca |
19:07 | Örökösföldi Piac |
19:08 | Család utca |
19:09 | EÜ. Szakközépiskola |
19:10 | Rendelőintézet |
19:12 | Inczédy sor |
19:13 | Kert utca 8. |
19:14 | Kert utca 32. |
19:15 | Váci Mihály utca 9. |
19:17 | Móricz Zsigmond utca |
19:18 | Almatároló |
19:19 | MÁV-bérház |
19:20 | Huszár sor |
19:35 | Vasútállomás |
19:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
19:37 | Szabolcs utca |
19:38 | Bessenyei tér |
19:40 | Egyház utca |
19:42 | Vasvári Pál utca |
19:43 | Őz utca |
19:45 | Hímes utca |
19:46 | Egyetem C épület |
19:47 | Agrár Kutatóintézet |
19:48 | Csatorna utca |
19:49 | Csongor utca |
19:50 | Szamos utca |
19:51 | Kincs utca |
19:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
19:53 | Szegély utca |
19:54 | Nyírszőlősi elágazás |
19:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
19:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
19:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
19:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima