Menetrendek
10 |
Nyírszőlős, kollégium utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:23 | Örökösföld |
13:24 | Szalag utca |
13:25 | Örökösföldi Piac |
13:26 | Család utca |
13:27 | EÜ. Szakközépiskola |
13:29 | Rendelőintézet |
13:31 | Inczédy sor |
13:32 | Kert utca 8. |
13:33 | Kert utca 32. |
13:34 | Váci Mihály utca 9. |
13:36 | Móricz Zsigmond utca |
13:38 | Almatároló |
13:39 | MÁV-bérház |
13:40 | Huszár sor |
13:42 | Vasútállomás |
13:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:45 | Szabolcs utca |
13:46 | Bessenyei tér |
13:48 | Egyház utca |
13:50 | Vasvári Pál utca |
13:51 | Őz utca |
13:53 | Hímes utca |
13:54 | Egyetem C épület |
13:55 | Agrár Kutatóintézet |
13:57 | Csatorna utca |
13:59 | Csongor utca |
14:00 | Szamos utca |
14:01 | Kincs utca |
14:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
14:04 | Szegély utca |
14:06 | Nyírszőlősi elágazás |
14:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
14:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
14:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
14:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima