Menetrendek
10 |
Nyírszőlős, Izabella utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:05 | Örökösföld |
9:06 | Szalag utca |
9:07 | Örökösföldi Piac |
9:08 | Család utca |
9:09 | EÜ. Szakközépiskola |
9:10 | Rendelőintézet |
9:12 | Inczédy sor |
9:13 | Kert utca 8. |
9:14 | Kert utca 32. |
9:15 | Váci Mihály utca 9. |
9:17 | Móricz Zsigmond utca |
9:18 | Almatároló |
9:19 | MÁV-bérház |
9:20 | Huszár sor |
9:35 | Vasútállomás |
9:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:37 | Szabolcs utca |
9:38 | Bessenyei tér |
9:40 | Egyház utca |
9:42 | Vasvári Pál utca |
9:43 | Őz utca |
9:45 | Hímes utca |
9:46 | Egyetem C épület |
9:47 | Agrár Kutatóintézet |
9:48 | Csatorna utca |
9:49 | Csongor utca |
9:50 | Szamos utca |
9:51 | Kincs utca |
9:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
9:53 | Szegély utca |
9:54 | Nyírszőlősi elágazás |
9:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
9:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
9:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
9:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima