Menetrendek
10 |
Nyírszőlős, Izabella utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:23 | Örökösföld |
9:24 | Szalag utca |
9:25 | Örökösföldi Piac |
9:26 | Család utca |
9:27 | EÜ. Szakközépiskola |
9:29 | Rendelőintézet |
9:31 | Inczédy sor |
9:32 | Kert utca 8. |
9:33 | Kert utca 32. |
9:34 | Váci Mihály utca 9. |
9:36 | Móricz Zsigmond utca |
9:38 | Almatároló |
9:39 | MÁV-bérház |
9:40 | Huszár sor |
9:42 | Vasútállomás |
9:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:45 | Szabolcs utca |
9:46 | Bessenyei tér |
9:48 | Egyház utca |
9:50 | Vasvári Pál utca |
9:51 | Őz utca |
9:53 | Hímes utca |
9:54 | Egyetem C épület |
9:55 | Agrár Kutatóintézet |
9:57 | Csatorna utca |
9:59 | Csongor utca |
10:00 | Szamos utca |
10:01 | Kincs utca |
10:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
10:04 | Szegély utca |
10:06 | Nyírszőlősi elágazás |
10:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
10:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
10:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
10:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima