Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Westsik Vilmos utca 35. | |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
10Y | Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0738J58 |
6: | 1728J4252J |
7: | 1639J |
8: | 1033Y |
9: | 0333Y |
10: | 0333Y |
11: | 0333Y |
12: | 0333Y |
13: | 0322Y36J |
14: | 031533Y52 |
15: | 1233Y52 |
16: | 1233Y53 |
17: | 17Y42J |
18: | 17Y52Y |
19: | 52 |
20: | 52 |
21: | 43J |
22: | 57 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0738J58 |
6: | 1728J52J |
7: | 1640J |
8: | 1033Y |
9: | 0333Y |
10: | 0333Y |
11: | 0333Y |
12: | 0333Y |
13: | 0336J |
14: | 0333Y |
15: | 0333Y |
16: | 0333Y |
17: | 0342J |
18: | 17Y52Y |
19: | 52 |
20: | 52 |
21: | 43J |
22: | 57 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0738J |
6: | 52Y |
7: | 52 |
8: | 52 |
9: | 52 |
10: | 52 |
11: | 52 |
12: | 52 |
13: | 42J |
14: | 52 |
15: | 52 |
16: | 52 |
17: | 42J |
18: | 52Y |
19: | 52 |
20: | 52 |
21: | 43J |
22: | 57 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 0738J58 |
6: | 1742J |
7: | 1640J |
8: | 1033Y |
9: | 0333Y |
10: | 030333Y |
11: | 0333Y |
12: | 0333Y |
13: | 0336J |
14: | 0333Y |
15: | 0333Y |
16: | 0333Y |
17: | 0342J |
18: | 17Y52Y |
19: | 52 |
20: | 52 |
21: | 43J |
22: | 57 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima