Menetrendek
10 |
Kincs utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:05 | Örökösföld |
16:06 | Szalag utca |
16:07 | Örökösföldi Piac |
16:08 | Család utca |
16:09 | EÜ. Szakközépiskola |
16:10 | Rendelőintézet |
16:12 | Inczédy sor |
16:13 | Kert utca 8. |
16:14 | Kert utca 32. |
16:15 | Váci Mihály utca 9. |
16:17 | Móricz Zsigmond utca |
16:18 | Almatároló |
16:19 | MÁV-bérház |
16:20 | Huszár sor |
16:35 | Vasútállomás |
16:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:37 | Szabolcs utca |
16:38 | Bessenyei tér |
16:40 | Egyház utca |
16:42 | Vasvári Pál utca |
16:43 | Őz utca |
16:45 | Hímes utca |
16:46 | Egyetem C épület |
16:47 | Agrár Kutatóintézet |
16:48 | Csatorna utca |
16:49 | Csongor utca |
16:50 | Szamos utca |
16:51 | Kincs utca |
16:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
16:53 | Szegély utca |
16:54 | Nyírszőlősi elágazás |
16:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
16:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
16:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
16:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima