Menetrendek
10 |
Kincs utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:05 | Örökösföld |
7:06 | Szalag utca |
7:07 | Örökösföldi Piac |
7:08 | Család utca |
7:09 | EÜ. Szakközépiskola |
7:10 | Rendelőintézet |
7:12 | Inczédy sor |
7:13 | Kert utca 8. |
7:14 | Kert utca 32. |
7:15 | Váci Mihály utca 9. |
7:17 | Móricz Zsigmond utca |
7:18 | Almatároló |
7:19 | MÁV-bérház |
7:20 | Huszár sor |
7:35 | Vasútállomás |
7:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:37 | Szabolcs utca |
7:38 | Bessenyei tér |
7:40 | Egyház utca |
7:42 | Vasvári Pál utca |
7:43 | Őz utca |
7:45 | Hímes utca |
7:46 | Egyetem C épület |
7:47 | Agrár Kutatóintézet |
7:48 | Csatorna utca |
7:49 | Csongor utca |
7:50 | Szamos utca |
7:51 | Kincs utca |
7:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
7:53 | Szegély utca |
7:54 | Nyírszőlősi elágazás |
7:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
7:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima