Menetrendek
10 |
Őz utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:13 | Örökösföld |
16:14 | Szalag utca |
16:15 | Örökösföldi Piac |
16:16 | Család utca |
16:17 | EÜ. Szakközépiskola |
16:19 | Rendelőintézet |
16:21 | Inczédy sor |
16:22 | Kert utca 8. |
16:23 | Kert utca 32. |
16:24 | Váci Mihály utca 9. |
16:26 | Móricz Zsigmond utca |
16:28 | Almatároló |
16:29 | MÁV-bérház |
16:30 | Huszár sor |
16:32 | Vasútállomás |
16:34 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:35 | Szabolcs utca |
16:36 | Bessenyei tér |
16:38 | Egyház utca |
16:40 | Vasvári Pál utca |
16:41 | Őz utca |
16:43 | Hímes utca |
16:44 | Egyetem C épület |
16:45 | Agrár Kutatóintézet |
16:47 | Csatorna utca |
16:49 | Csongor utca |
16:50 | Szamos utca |
16:51 | Kincs utca |
16:53 | Westsik Vilmos utca 35. |
16:54 | Szegély utca |
16:56 | Nyírszőlősi elágazás |
16:57 | Nyírszőlős, Izabella utca |
16:58 | Nyírszőlős, kollégium utca |
16:59 | Nyírszőlős, Sugár utca |
17:01 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima