Menetrendek
10 |
Őz utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:23 | Örökösföld |
8:24 | Szalag utca |
8:25 | Örökösföldi Piac |
8:26 | Család utca |
8:27 | EÜ. Szakközépiskola |
8:29 | Rendelőintézet |
8:31 | Inczédy sor |
8:32 | Kert utca 8. |
8:33 | Kert utca 32. |
8:34 | Váci Mihály utca 9. |
8:36 | Móricz Zsigmond utca |
8:38 | Almatároló |
8:39 | MÁV-bérház |
8:40 | Huszár sor |
8:42 | Vasútállomás |
8:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:45 | Szabolcs utca |
8:46 | Bessenyei tér |
8:48 | Egyház utca |
8:50 | Vasvári Pál utca |
8:51 | Őz utca |
8:53 | Hímes utca |
8:54 | Egyetem C épület |
8:55 | Agrár Kutatóintézet |
8:57 | Csatorna utca |
8:59 | Csongor utca |
9:00 | Szamos utca |
9:01 | Kincs utca |
9:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
9:04 | Szegély utca |
9:06 | Nyírszőlősi elágazás |
9:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
9:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
9:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
9:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima