Menetrendek
10J |
10J |
Szalag utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:02 | Örökösföld |
17:03 | Szalag utca |
17:04 | Örökösföldi Piac |
17:05 | Család utca |
17:06 | EÜ. Szakközépiskola |
17:08 | Rendelőintézet |
17:10 | Inczédy sor |
17:11 | Kert utca 8. |
17:12 | Kert utca 32. |
17:13 | Váci Mihály utca 9. |
17:15 | Móricz Zsigmond utca |
17:17 | Almatároló |
17:18 | MÁV-bérház |
17:19 | Huszár sor |
17:21 | Vasútállomás |
17:23 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:24 | Szabolcs utca |
17:25 | Bessenyei tér |
17:27 | Egyház utca |
17:29 | Vasvári Pál utca |
17:30 | Őz utca |
17:32 | Hímes utca |
17:33 | Egyetem C épület |
17:34 | Agrár Kutatóintézet |
17:36 | Csatorna utca |
17:38 | Csongor utca |
17:39 | Szamos utca |
17:40 | Kincs utca |
17:42 | Westsik Vilmos utca 35. |
17:43 | Szegély utca |
17:45 | Nyírszőlősi elágazás |
17:46 | Jókai telepi iskola |
17:48 | Jókai telep |
17:49 | Jókai telepi iskola |
17:52 | Nyírszőlős, Izabella utca |
17:53 | Nyírszőlős, kollégium utca |
17:54 | Nyírszőlős, Sugár utca |
17:56 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima