Menetrendek
10J |
10J |
Vasútállomás Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:12 | Örökösföld |
6:13 | Szalag utca |
6:14 | Örökösföldi Piac |
6:15 | Család utca |
6:16 | EÜ. Szakközépiskola |
6:18 | Rendelőintézet |
6:20 | Inczédy sor |
6:21 | Kert utca 8. |
6:22 | Kert utca 32. |
6:23 | Váci Mihály utca 9. |
6:25 | Móricz Zsigmond utca |
6:27 | Almatároló |
6:28 | MÁV-bérház |
6:29 | Huszár sor |
6:31 | Vasútállomás |
6:33 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:34 | Szabolcs utca |
6:35 | Bessenyei tér |
6:37 | Egyház utca |
6:39 | Vasvári Pál utca |
6:40 | Őz utca |
6:42 | Hímes utca |
6:43 | Egyetem C épület |
6:44 | Agrár Kutatóintézet |
6:46 | Csatorna utca |
6:48 | Csongor utca |
6:49 | Szamos utca |
6:50 | Kincs utca |
6:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:53 | Szegély utca |
6:55 | Nyírszőlősi elágazás |
6:56 | Jókai telepi iskola |
6:58 | Jókai telep |
6:59 | Jókai telepi iskola |
7:02 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:03 | Nyírszőlős, kollégium utca |
7:04 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:06 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima