Menetrendek
10J |
10J |
Huszár sor Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:52 | Örökösföld |
6:53 | Szalag utca |
6:54 | Örökösföldi Piac |
6:55 | Család utca |
6:56 | EÜ. Szakközépiskola |
6:58 | Rendelőintézet |
7:01 | Inczédy sor |
7:03 | Kert utca 8. |
7:04 | Kert utca 32. |
7:06 | Váci Mihály utca 9. |
7:09 | Móricz Zsigmond utca |
7:11 | Almatároló |
7:13 | MÁV-bérház |
7:14 | Huszár sor |
7:16 | Vasútállomás |
7:18 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:19 | Szabolcs utca |
7:20 | Bessenyei tér |
7:23 | Egyház utca |
7:25 | Vasvári Pál utca |
7:27 | Őz utca |
7:29 | Hímes utca |
7:30 | Egyetem C épület |
7:31 | Agrár Kutatóintézet |
7:33 | Csatorna utca |
7:35 | Csongor utca |
7:36 | Szamos utca |
7:37 | Kincs utca |
7:39 | Westsik Vilmos utca 35. |
7:40 | Szegély utca |
7:42 | Nyírszőlősi elágazás |
7:43 | Jókai telepi iskola |
7:45 | Jókai telep |
7:46 | Jókai telepi iskola |
7:49 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:50 | Nyírszőlős, kollégium utca |
7:51 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:53 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima