Menetrendek
10 |
Huszár sor Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:20 | Örökösföld |
22:21 | Szalag utca |
22:22 | Örökösföldi Piac |
22:23 | Család utca |
22:24 | EÜ. Szakközépiskola |
22:25 | Rendelőintézet |
22:26 | Inczédy sor |
22:27 | Kert utca 8. |
22:28 | Kert utca 32. |
22:29 | Váci Mihály utca 9. |
22:30 | Móricz Zsigmond utca |
22:31 | Almatároló |
22:32 | MÁV-bérház |
22:33 | Huszár sor |
22:42 | Vasútállomás |
22:43 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
22:44 | Szabolcs utca |
22:45 | Bessenyei tér |
22:46 | Egyház utca |
22:48 | Vasvári Pál utca |
22:49 | Őz utca |
22:50 | Hímes utca |
22:51 | Egyetem C épület |
22:52 | Agrár Kutatóintézet |
22:53 | Csatorna utca |
22:54 | Csongor utca |
22:55 | Szamos utca |
22:56 | Kincs utca |
22:57 | Westsik Vilmos utca 35. |
22:58 | Szegély utca |
22:59 | Nyírszőlősi elágazás |
23:00 | Nyírszőlős, Izabella utca |
23:01 | Nyírszőlős, kollégium utca |
23:02 | Nyírszőlős, Sugár utca |
23:04 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima