Menetrendek
10 |
Huszár sor Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:23 | Örökösföld |
16:24 | Szalag utca |
16:25 | Örökösföldi Piac |
16:26 | Család utca |
16:27 | EÜ. Szakközépiskola |
16:29 | Rendelőintézet |
16:31 | Inczédy sor |
16:32 | Kert utca 8. |
16:33 | Kert utca 32. |
16:34 | Váci Mihály utca 9. |
16:36 | Móricz Zsigmond utca |
16:38 | Almatároló |
16:39 | MÁV-bérház |
16:40 | Huszár sor |
16:42 | Vasútállomás |
16:44 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:45 | Szabolcs utca |
16:46 | Bessenyei tér |
16:48 | Egyház utca |
16:50 | Vasvári Pál utca |
16:51 | Őz utca |
16:53 | Hímes utca |
16:54 | Egyetem C épület |
16:55 | Agrár Kutatóintézet |
16:57 | Csatorna utca |
16:59 | Csongor utca |
17:00 | Szamos utca |
17:01 | Kincs utca |
17:03 | Westsik Vilmos utca 35. |
17:04 | Szegély utca |
17:06 | Nyírszőlősi elágazás |
17:07 | Nyírszőlős, Izabella utca |
17:08 | Nyírszőlős, kollégium utca |
17:09 | Nyírszőlős, Sugár utca |
17:11 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima