Menetrendek
10 |
Huszár sor Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:12 | Örökösföld |
15:13 | Szalag utca |
15:14 | Örökösföldi Piac |
15:15 | Család utca |
15:16 | EÜ. Szakközépiskola |
15:18 | Rendelőintézet |
15:20 | Inczédy sor |
15:21 | Kert utca 8. |
15:22 | Kert utca 32. |
15:23 | Váci Mihály utca 9. |
15:25 | Móricz Zsigmond utca |
15:27 | Almatároló |
15:28 | MÁV-bérház |
15:29 | Huszár sor |
15:31 | Vasútállomás |
15:33 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:34 | Szabolcs utca |
15:35 | Bessenyei tér |
15:37 | Egyház utca |
15:39 | Vasvári Pál utca |
15:40 | Őz utca |
15:42 | Hímes utca |
15:43 | Egyetem C épület |
15:44 | Agrár Kutatóintézet |
15:46 | Csatorna utca |
15:48 | Csongor utca |
15:49 | Szamos utca |
15:50 | Kincs utca |
15:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
15:53 | Szegély utca |
15:55 | Nyírszőlősi elágazás |
15:56 | Nyírszőlős, Izabella utca |
15:57 | Nyírszőlős, kollégium utca |
15:58 | Nyírszőlős, Sugár utca |
16:00 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima