Menetrendek
10 |
Kert utca 32. Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:05 | Örökösföld |
12:06 | Szalag utca |
12:07 | Örökösföldi Piac |
12:08 | Család utca |
12:09 | EÜ. Szakközépiskola |
12:10 | Rendelőintézet |
12:12 | Inczédy sor |
12:13 | Kert utca 8. |
12:14 | Kert utca 32. |
12:15 | Váci Mihály utca 9. |
12:17 | Móricz Zsigmond utca |
12:18 | Almatároló |
12:19 | MÁV-bérház |
12:20 | Huszár sor |
12:35 | Vasútállomás |
12:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
12:37 | Szabolcs utca |
12:38 | Bessenyei tér |
12:40 | Egyház utca |
12:42 | Vasvári Pál utca |
12:43 | Őz utca |
12:45 | Hímes utca |
12:46 | Egyetem C épület |
12:47 | Agrár Kutatóintézet |
12:48 | Csatorna utca |
12:49 | Csongor utca |
12:50 | Szamos utca |
12:51 | Kincs utca |
12:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
12:53 | Szegély utca |
12:54 | Nyírszőlősi elágazás |
12:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
12:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
12:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
12:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima