Menetrendek
10J |
10J |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:05 | Örökösföld |
13:06 | Szalag utca |
13:07 | Örökösföldi Piac |
13:08 | Család utca |
13:09 | EÜ. Szakközépiskola |
13:10 | Rendelőintézet |
13:12 | Inczédy sor |
13:13 | Kert utca 8. |
13:14 | Kert utca 32. |
13:15 | Váci Mihály utca 9. |
13:17 | Móricz Zsigmond utca |
13:18 | Almatároló |
13:19 | MÁV-bérház |
13:20 | Huszár sor |
13:25 | Vasútállomás |
13:26 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:27 | Szabolcs utca |
13:28 | Bessenyei tér |
13:30 | Egyház utca |
13:32 | Vasvári Pál utca |
13:33 | Őz utca |
13:35 | Hímes utca |
13:36 | Egyetem C épület |
13:37 | Agrár Kutatóintézet |
13:38 | Csatorna utca |
13:39 | Csongor utca |
13:40 | Szamos utca |
13:41 | Kincs utca |
13:42 | Westsik Vilmos utca 35. |
13:43 | Szegély utca |
13:44 | Nyírszőlősi elágazás |
13:45 | Jókai telepi iskola |
13:47 | Jókai telep |
13:48 | Jókai telepi iskola |
13:51 | Nyírszőlős, Izabella utca |
13:52 | Nyírszőlős, kollégium utca |
13:53 | Nyírszőlős, Sugár utca |
13:55 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima