Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:32 | Örökösföld |
14:33 | Szalag utca |
14:34 | Örökösföldi Piac |
14:35 | Család utca |
14:36 | EÜ. Szakközépiskola |
14:38 | Rendelőintézet |
14:40 | Inczédy sor |
14:41 | Kert utca 8. |
14:42 | Kert utca 32. |
14:43 | Váci Mihály utca 9. |
14:45 | Móricz Zsigmond utca |
14:47 | Almatároló |
14:48 | MÁV-bérház |
14:49 | Huszár sor |
14:51 | Vasútállomás |
14:53 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:54 | Szabolcs utca |
14:55 | Bessenyei tér |
14:57 | Egyház utca |
14:59 | Vasvári Pál utca |
15:00 | Őz utca |
15:02 | Hímes utca |
15:03 | Egyetem C épület |
15:04 | Agrár Kutatóintézet |
15:06 | Csatorna utca |
15:08 | Csongor utca |
15:09 | Szamos utca |
15:10 | Kincs utca |
15:12 | Westsik Vilmos utca 35. |
15:13 | Szegély utca |
15:15 | Nyírszőlősi elágazás |
15:16 | Nyírszőlős, Izabella utca |
15:17 | Nyírszőlős, kollégium utca |
15:18 | Nyírszőlős, Sugár utca |
15:20 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima