Menetrendek
55 |
Bujtos utca Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:15 | Örökösföld |
15:16 | Szalag utca |
15:17 | Örökösföldi Piac |
15:18 | Család utca |
15:19 | EÜ. Szakközépiskola |
15:20 | Nagyvárad utca |
15:22 | Kórház |
15:24 | Inczédy sor |
15:26 | Bujtos utca |
15:27 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:28 | Nyár utca |
15:30 | Volánbusz Zrt. |
15:32 | Jósavárosi piac |
15:33 | Jósaváros |
15:34 | Csaló köz |
15:35 | Schmidt Mihály utca |
15:37 | Sóstói úti kórház |
15:40 | Állatpark (ZOO) |
15:41 | Krúdy Vigadó |
15:42 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima