Menetrendek
55 |
Inczédy sor Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:15 | Örökösföld |
10:16 | Szalag utca |
10:17 | Örökösföldi Piac |
10:18 | Család utca |
10:19 | EÜ. Szakközépiskola |
10:20 | Nagyvárad utca |
10:22 | Kórház |
10:24 | Inczédy sor |
10:26 | Bujtos utca |
10:27 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:28 | Nyár utca |
10:30 | Volánbusz Zrt. |
10:32 | Jósavárosi piac |
10:33 | Jósaváros |
10:34 | Csaló köz |
10:35 | Schmidt Mihály utca |
10:37 | Sóstói úti kórház |
10:40 | Állatpark (ZOO) |
10:41 | Krúdy Vigadó |
10:42 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima