Menetrendek
55 |
Örökösföldi Piac Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:20 | Örökösföld |
11:21 | Szalag utca |
11:22 | Örökösföldi Piac |
11:23 | Család utca |
11:24 | EÜ. Szakközépiskola |
11:25 | Nagyvárad utca |
11:27 | Kórház |
11:29 | Inczédy sor |
11:31 | Bujtos utca |
11:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:35 | Nyár utca |
11:37 | Volánbusz Zrt. |
11:39 | Jósavárosi piac |
11:41 | Jósaváros |
11:42 | Csaló köz |
11:43 | Schmidt Mihály utca |
11:45 | Sóstói úti kórház |
11:48 | Állatpark (ZOO) |
11:49 | Krúdy Vigadó |
11:50 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima