Menetrendek
55 |
Schmidt Mihály utca Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:12 | Örökösföld |
17:13 | Szalag utca |
17:14 | Örökösföldi Piac |
17:15 | Család utca |
17:16 | EÜ. Szakközépiskola |
17:17 | Nagyvárad utca |
17:19 | Kórház |
17:21 | Inczédy sor |
17:23 | Bujtos utca |
17:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:27 | Nyár utca |
17:29 | Volánbusz Zrt. |
17:31 | Jósavárosi piac |
17:33 | Jósaváros |
17:34 | Csaló köz |
17:35 | Schmidt Mihály utca |
17:37 | Sóstói úti kórház |
17:40 | Állatpark (ZOO) |
17:41 | Krúdy Vigadó |
17:42 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima