25 |
Bevásárlóközpontok Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:36 | Alma utcai iskola |
16:37 | Pitypang utca |
16:38 | Borbánya, iskola |
16:39 | Borbánya, ABC |
16:40 | Tünde utca |
16:41 | Lujza utca (Kállói út) |
16:42 | Kéményseprő utca |
16:43 | Zimony utca |
16:45 | Nagyvárad utca |
16:46 | EÜ. Szakközépiskola |
16:48 | Család utca, hőközpont |
16:49 | Örökösföldi Piac |
16:50 | Szalag utca |
16:51 | Örökösföld |
16:54 | Bevásárlóközpontok |
16:56 | TESCO áruház |
16:59 | Jósavárosi templom |
17:01 | Jósavárosi piac |
17:02 | Volánbusz Zrt. |
17:04 | Pazonyi tér |
17:06 | Ferenc körút |
17:08 | Északi körút 4. |
17:09 | Északi körút 25. |
17:11 | Mező utca |
17:13 | Konzervgyár |
17:15 | Autóbusz-állomás |
17:17 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |