14 |
Vay Ádám körút Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:28 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
17:29 | János-hegy lakópark |
17:30 | Zsuzsanna utca |
17:31 | Idősek otthona |
17:32 | Berenát utca |
17:33 | Csónak utca |
17:34 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
17:36 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
17:37 | Csillagvirág utca |
17:38 | Fábián Zoltán utca |
17:39 | Leffler Sámuel utca |
17:40 | Csaló köz |
17:41 | Jósaváros |
17:42 | Jósavárosi templom |
17:43 | Jósavárosi piac |
17:44 | Volánbusz Zrt. |
17:47 | Pazonyi tér |
17:48 | Nyár utca |
17:49 | Vay Ádám körút |
17:51 | Búza tér |
17:54 | Mező utca |
17:56 | Konzervgyár |
17:58 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
18:00 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |